ככה פותחים את הקיץ!

ניוזלטר לחודשים אפריל-מאי 2017

שלום רב! הנני מתכבד להגיש לך את מגזין החדשות של עמותת "יד לילד המיוחד" לסיכום האירועים הבולטים של חודשים אפריל-מאי 2017, בנוסף לפעילות השוטפת של העמותה, התומכת באלפי משפחות וילדים עם צרכים מיוחדים בכל הארץ.
מנדי בליניצקי
מנכ"ל

המזכיר הצבאי של נשיא המדינה בביקור בעמותה

המזכיר הצבאי של הנשיא, תת אלוף בועז הרשקוביץ, ביקר בחוות הסוסים ובמרכז רגש יחד עם צוות לשכתו, ופגש את חיילי גדולים במדים ואת הבוגרים שהשתלבו בפרוייקט הריינג׳רים. החיילים העניקו לו מפה למצות עליה רקום סמל גדולים במדים.

הריינג'רים זכו בתעודת הוקרה מהמשטרה

80 משפחות בסופ"ש מרגש במלון בטבריה

נופש שהפך למסורת. מדי שנה מוציאה העמותה עשרות משפחות עם ילדים מיוחדים לסוף שבוע של נופש ומרגוע בשבת הסמוכה לפסח, על מנת להעניק להם רענון בזמן הכי מלחיץ בשנה. הפעם נערכה התוכנית במלון "באלי" בטבריה, בהשתתפות כ-500 איש! בראשם צוות של כמאה מתנדבות ששמרו על הילדים המיוחדים והעניקו להורים את הנופש שהם כל כך היו זקוקים לו.

טקס חלוקת מלגות לסטודנטים בנס ציונה

תוכנית "מלגת אהרן" מעניקה מלגות לימודים לכ-150 סטודנטים החונכים ילד/ה עם צרכים מיוחדים למשך שנה. בטקס חלוקת המלגות שנערך בנס ציונה השתתפו השותפים לתוכנית: יו"ר מפעל הפיס אלוף במיל' עוזי דיין, ראש עיריית נס ציונה מר יוסי שבו, יוזם התוכנית מר רון אהרן מחברת ספוטאופשן, וסמנכ"לית יד לילד המיוחד טלי חייט – מנהלת התוכנית.

קורס הכשרת מאמנות להורים לילדים מיוחדים

ארגון "הנני" של עמותת יד לילד המיוחד פתח בשיתוף עם אגודת"ניצן", קורס הכשרת מאמנות להורים לילדים עם צרכים מיוחדים. עשרות הנשים שהגיעו למפגש הראשון הוכיחו כי הדבר נצרך ובקרוב צפויים להתחיל קורסים נוספים.

ערב העצמה לאמהות של ילדי העמותה

ההשקעה באמהות של הילדים המיוחדים הוכחה כבר כמשתלמת ביותר. לכן אנו עורכים במהלך השנה מספר ערבי העצמה לאמהות, כמו זה שנערך הפעם בכפר חב"ד וגרר תגובות מאוד חמות.

נחנכה משחקיה לילדים מיוחדים בעפולה

בעפולה נחנכה משחקיה לילדים עם צרכים מיוחדים ב״בית מעשים טובים״ על שם גבי ורבקי הולצברג הי״ד, שלוחי חב״ד במומביי שנרצחו בפיגוע הנורא לפני כשמונה שנים. מוישי הקטן, ששרד את התופת, היה הראשון להנות מהמקום. התרגשנו להיות שותפים במיזם הזה. 

שלושה ימי נופש לאמהות במלונית בחיפה

פסח חלף וכל מה שהאמא זקוקה הוא קצת נופש ומרגוע להשתחרר מהלחצים… שמחנו להעניק את זה ל-25 אמהות לילדים עם צרכים מיוחדים שבאו לשלושה ימי נופש מהנה במלונית שלנו בחיפה. כי אמא יש רק אחת… 

גדולים במדים

ערוץ 2 מדווח על הגיוס של טל ושחר

רוה"מ בפוסט מרגש ליום האוטיזם הבינלאומי

חיילי גדולים במדים בטקסי יום הזכרון

חיילינו השתתפו בטקס יום הזכרון הגדול במושבה הגרמנית בירושלים, והיו חלק ממצעד הכבוד בטקס. רבים הזילו דמעות התרגשות כאשר חיילנו הוזמנו להניח את הזרים של צה"ל.

סרט העצמאות של עומר להט

כתבה מרגשת בגרוז'לם פוסט

ריקי גולן בשער מגזין JNF "ביחד"

20 מחיילינו בטיול אחרי צבא באיטליה

20 צעירי ״גדולים במדים״ שהשתחררו מצה״ל בשנה האחרונה, יצאו החודש ל"טיול אחרי צבא" של עשרה ימים באירופה, ביוזמת עמותת ״יד לילד המיוחד״. מגיע להם!

תמונת החודש: ירדן הצטרפה לגדולים במדים

ירדן, בחורה מקסימה עם שיתוק מוחין שהצטרפה החודש לגדולים במדים, התרגשה מאוד לפגוש ביום הראשון בבסיס את עומר להט – חבר ילדות שלה, לאחר שנים ארוכות שהשניים לא נפגשו. בהצלחה לירדן!

יד לילד המיוחד
טלפון: 03-9600667 | פקס: 03-9607219
דוא"ל: info@special.org.il